SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Önemli caddeler iyileştiriliyor

Önemli caddeler iyileştiriliyor
Bu haber 21 Aralık 2020 - 0:04 'de eklendi ve 79 kez görüntülendi.

Vali Münir Karaloğlu, vatandaşın yoğun olarak kullandığı caddelerde devam eden iyileştirme çalışmalarına yönelik incelemelerde bulundu.

Sokağa çıkma kısıtlamasının başladığı ilk gün şehrin merkezi ve tarihi noktalarında incelemelerde bulunan Karaloğlu, incelemelerini vatandaşlar tarafından yoğun olarak kullanılan caddelerde yaptığı denetimlerle sürdürdü.

İncelemelerine Yeni Hal kavşağıyla başlayan Karaloğlu, caddede devam eden çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Buradan Şato Park kavşağına geçen Vali Karaloğlu, yapılan inceleme çalışmalarını yerinde inceledi. Karaloğlu, çalışanlarla da sohbet ederek işlerinde kolaylıklar diledi.

Denetimlerini Ahmet Kaya caddesiyle sürdüren Karaloğlu, proje görselleri üzerinden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra devam eden asfalt çalışmalarını inceledi. Bizzat asfalt döküm aracına çıkan ve asfalt sıcaklığı ölçümü yapan Karaloğlu, vatandaşlarla da bol bol sohbet edip çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Sonrasında Sipan, Riha ve Mastfroş caddelerinde sürdürülen yenileme, sağlamlaştırma ve iyileştirme çalışmalarını da yerinde inceleyen Karaloğlu, yapılan çalışmaları kaldırımlardan yollara ve peyzaja kadar detaylarıyla inceledi.

Yaptığı incelemeler esnasında iş ve işleyişle ilgili çeşitli talimatlarda bulunan Karaloğlu, çalışmaların ara vermeden sürdürülerek, tamamlanmasını istedi.

Denetimlerine yeşil alanlarda yaptığı incelemelerle devam eden Vali Karaloğlu’na incelemelerinde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Kardan ve Vedat Güngör ile Daire Başkanları eşlik etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA