SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Özel Bağlar Hastanesi’nden GGC üyelerine indirim

Özel Bağlar Hastanesi’nden GGC üyelerine indirim
Bu haber 11 Ekim 2021 - 9:03 'de eklendi ve 19 kez görüntülendi.

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti (GGC) ve Özel Bağlar Hastanesi (OBH) arasında protokol imzalandı. Anlaşma gereği GGC üyesi gazeteciler ve birinci derece yakınları sağlık hizmetlerinden yüzde 50 indirimli yararlanacak. Gazetecilerin sağlık giderlerini azaltmak için GGC ve OBH arasında protokol imzalandı. Gazetecilere indirimli sağlık hizmeti alma imkanı sunan protokol GGC Başkanı Mehmet Mücahit Ceylan ve OHB Genel Müdürü Uzman Dr. Turan Odabaşı tarafından imzaladı. Bu protokolle GGC üyesi gazeteciler, eş ve çocukları ile anne ve babaları Özel Bağlar Hastanesi’nden yüzde 50 indirimli yararlanacak…

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti (GGC) ve Özel Bağlar Hastanesi (OBH) arasında protokol imzalandı. Anlaşma gereği GGC üyesi gazeteciler ve birinci derece yakınları sağlık hizmetlerinden yüzde 50 indirimli yararlanacak.

Gazetecilerin sağlık giderlerini azaltmak için GGC ve OBH arasında protokol imzalandı. Gazetecilere indirimli sağlık hizmeti alma imkanı sunan protokol GGC Başkanı Mehmet Mücahit Ceylan ve OHB Genel Müdürü Uzman Dr. Turan Odabaşı tarafından imzaladı. Bu protokolle GGC üyesi gazeteciler, eş ve çocukları ile anne ve babaları Özel Bağlar Hastanesi’nden yüzde 50 indirimli yararlanacak. Taraflar arasında imzalanan protokol 2021 ile 2022 yıllarını kapsayacak.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa