SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Park yapımı yerinde incelendi

Park yapımı yerinde incelendi
Bu haber 18 Aralık 2017 - 1:45 'de eklendi ve 132 kez görüntülendi.

İlçemiz merkezinde meteoroloji müdürlüğü yerine yapılacak olan parktaki çalışmaları Kaymakam Mehmet Şerif Olçaş ve Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu yerinde inceledi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından ilçemiz merkezinde yapılacak olan Sütçü İmam parkında çalışmalar sürüyor. İlçe merkezinin en büyük parkı olacak olan Sütçü İmam Parkını Kaymakam Mehmet Şerif Olçaş, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu ve beraberindekiler yerinde inceledi.

Parka geçmeden önce Kız İmam Hatip Ortaokulu, Kız Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi’nin arka kısmında bahçeler mevkiine giden yolda da incelemelerde bulunuldu.

Daha sonra parka geçen Kaymakam Mehmet Şerif Olçaş, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu ve beraberindekiler, park çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı. İlçenin en büyük sorunlarından biri olan ilçe merkezindeki park sorununun giderilmeye başladığını belirten Kaymakam Mehmet Şerif Olçaş, bunun sevindirici bir gelişme olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu da; “İlçemizin yıllardır yaşadığı park sorununu hızla özüyoruz. Önce kumludere mevkkindeki parkımız faaliyete girdi. Gören tüm hemşerilerimiz parkımıza hayran kaldı. Şimdi de ilçe merkezinin en büyük parkını kardeş Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılıyor. Yeni yılın ilk ayında faaliyete geçeceğini umuyoruz. Emeği geçen tüm yetkililere teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA