SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Pazarı denetledi, tedbirlere uyulmasını istedi

Pazarı denetledi, tedbirlere uyulmasını istedi
Bu haber 07 Haziran 2020 - 23:58 'de eklendi ve 147 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, pazarı gezerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Kaymakam Demir, esnaf ve vatandaşlara tedbirlere uyulması gerektiğini söyledi.

Virüs süresi boyunca aldığı sıkı tedbirlerle, ilçemizde korona virüsün yayılmasını engelleyen Kaymakam Nazlı Demir, tedbiri elden bırakmıyor. Sık sık sokakları ve caddeleri gezen, esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Demir, bu geleneği sürdürmeye devam ediyor.

Hafta içi pazarı denetleyen Kaymakam Nazlı Demir, sürecin henüz tamamlanmadığını, alınan kararlara sıkı sıkıya uyulması gerektiği uyarısında bulundu.

Kaymakam Demir, “Süreci henüz atlatmış değiliz, özellikle esnaflarımız maskesiz çalışmamaları gerekiyor. Sosyal mesafe, maske kullanımı, temizlik ve hijyen kontrollü sosyal hayatın en önemli öğeleridir. Vaka sayısının tekrar yükselmemesi ve hepimizin sağlığı için kurallara uyalım” şeklinde konuştu.

Kaymakam Nazlı Demir, esnafa bol kazanç dilerken, vatandaşların da alışverişini tamamladıktan sonra evlerine geri dönmeleri konusunda uyarılarda bulundu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa