SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Petekkayalı kadınlar, Kaymakam Demir’i bağırlarına bastı

Petekkayalı kadınlar, Kaymakam Demir’i bağırlarına bastı
Bu haber 30 Aralık 2018 - 23:59 'de eklendi ve 345 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, Petekkaya Mahallesini ziyaret ederken, Petekkayalı kadınlar Kaymakam Demir’i adeta bağırlarına bastı.

Kaymakam Nazlı Demir, kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Petekkaya Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle Muhtarı Hacı Kılıç ve vatandaşlar tarafından karşılanan Kaymakam Demir, mahallenin genel durumu hakkında muhtardan bilgi aldı, vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Kaymakam Demir’in ziyaretine Petetkkayalı kadınlar büyük ilgi gösterdi. Kaymakam Demir’in kadınların katılımdan mutlu olduğu gözlemlenirken, Petekkayalı kadınlar da Kaymakam ile tanışmak için adeta birbirleriyle yarıştılar.

Kaymakam Demir, vatandaşlarla yaptığı sohbetin ardından Petekkaya İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Okulun genel durumu hakkında idarecilerden bilgi alan Kaymakam Demir, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti, istek ve taleplerini dinledi. Akabinde öğretmenlerle bir toplantı yapılarak eğitim ve öğretimin daha etkin olarak gerçekleştirilmesi konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Kaymakam Nazlı Demir, hem mahalle hem de okul ziyaretlerinin bundan sonra da sık sık sürdürüleceğini ve vatandaşlarla bir arada olacağını belirtti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA