SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Sadet Parti Belediye Başkan Adayı Kaya; “İlçemizin sorunlarını biliyoruz”

Sadet Parti Belediye Başkan Adayı Kaya; “İlçemizin sorunlarını biliyoruz”
Bu haber 17 Mart 2019 - 23:51 'de eklendi ve 223 kez görüntülendi.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Seyit Kaya beraber Ethem İpek ve partililerle birlikte seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Mahallelerdeki seçim çalışmalarının yanı sıra ilçe merkezinde de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiklerini bildiren SP Belediye Başkan Adayı Kaya, halkın 31 Mart 2019 tarihindeki seçimde en iyi kararı vereceklerine gönülden inandıklarını söyledi.

Göreve geldiklerinde yapacakları işlerin projelerinin hazır olduğunu anlatan Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Seyit Kaya, şöyle konuştu;

“Kısa vadede yapacaklarımızın başında insanların işe, aşa kavuşmasını sağlamaktır. Gerek ilçe merkezinde ve gerekse kırsalda çiftçilerimizin, besicilerimizi destekleyecek, üretime yönelik her türlü desteği verip, buna yönelik projeleri hayata geçireceğiz. Öncelikle turizmde ilçemizin söz sahibi olması ve turizmden önemli pay alması konusunda projeleri süratle devreye sokacağız. İlçemizin sorunlarını biliyoruz. Bunu da çözecek ve ilçemizi modern hale getirirken gençlerimizi üretime katacağız. Hazırladığımız kitapçıkta 38 başlıkta yapacaklarımızı anlatıyoruz.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA