SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam
Adanaspor Akhisar Belediyespor Alanyaspor Antalyaspor Beşiktaş Bursaspor Çaykur Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Gaziantepspor Gençlerbirliği İstanbul Başakşehir Kardemir Karabükspor Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Osmanlı Spor Trabzonspor

Şehir stadı ve spor salonu yenileniyor

Bu haber 20 Eylül 2020 - 23:59 'de eklendi ve 153 kez görüntülendi.
  • Yenileme kapsamında stadın çevre düzenlemesi, soyunma odasının bakım ve onarımı ile spor salonunun bakım ve onarımı yapılacak

 

İlçemizde şehit stadı ve spor salonunda yenileme çalışmaları başlayacak. Yenileme kapsamında stadın çevre düzenlemesi, soyunma odasının bakım ve onarımı ile spor salonunun bakım ve onarımı gerçekleştirilecek.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Diyarbakır Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, ilçemiz stadında ve spor salonunda yenileme çalışması yapılması için ihaleye çıktı.

Gençlik Spor İl Müdürlüğü ek hizmet binasında Ekim ayının 5’inde saat 10’da gerçekleştirilecek ihale sonucunda ilçemiz futbol sahasının çevre düzenlemesin, 4’lü soyunma odasının ve spor salonunun bakım onarım işi yapılacak.

Diyarbakır Geçlik ve Spor İl Müdürlüğü yenileme çalışmaları için 180 takvim günü belirledi. İhaleyi alan firmaya 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlaması gerektiği belirtildi.

Uzun süreden beri stadın çevre düzenlemesinde ve soyunma odalarının bakımsızlığı şikayet konusu oluyordu. Futbolcular, soyunma odalarında sıcak su eksikliği ve dolapların olmamasından dert yanarken, stat yapıldığı sırada oluşan hafriyatların bir kısmı da henüz stat çevresinde yer alıyordu.

Spor Salonu da yapıldığı günden itibaren hiç bakıma alınmamış, yapılan programlarla zemini yıpranmaya başlamıştı.

Etiketler :
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa