SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

“Şehit aileleri bizlere emanettir”

“Şehit aileleri bizlere emanettir”
Bu haber 22 Temmuz 2019 - 0:23 'de eklendi ve 88 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, 15 Temmuz Demokrasi Milli Ve Birlik Günü etkinlikler kapsamında şehit ailelerini ve şehit kabristanını ziyaret etti. Şehit aileleri ile görüşen Kaymakam Demir, şehit ailelerinin herkese emanet olduğunu söyledi.

Kaymakam Demir beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ahmet Seyhun, İlçe Emniyet Amiri Kemal Kabakçılı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Abubekir Tekdemir ve İlçe Müftüsü İsmail Karaca ile birlikte şehit ailelerini ziyaret etti.

Sinek Mahallesi nüfusuna Kayıtlı Polis Memuru SiraçBalpetek, Başarı Mahallesi nüfusuna kayıtlı Uzman Çavuş Murat Yıldızhan ve Astsubay Nurettin Yıldırım’ı ailelerinin evlerini ziyaret eden Kaymakam ve beraberindekiler, daha sonra Başarı MahallesindeŞehit Murat Yıldızhan’ın kabrini ziyaret ederek dua okudular.

Devletin ve vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerin haklarının asla ödenemeyeceğini ifade eden Kaymakam Demir, şöyle konuştu;

“Ülkemizin topraklarına göz dikerek, ülkemizi parçalamaya çalışan terör örgütlerine karşı gözünü kırpmadan ülkemizi savunan, bu uğurda şahadet şerbetini içmiş kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi unutmamız mümkün değildir. Ülkemizin daha güçlü bir hale gelmesi için, güçlü Türkiye için mücadelemiz devam edecektir. Bu uğurda kahramanca mücadele eden ve şehit düşen güvenlik güçlerimizin ailesi ve yakınları bizlere, devlete ve tüm Türkiye’ye emanettir.”

Şehit aileleri de her fırsatta kendilerini ziyaret eden ve ilgi gösteren Kaymakam Nazlı Demir ve beraberindekilere teşekkür ettiler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa