SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Şehit ailelerini ve güvenlik korucularını ziyaret etti

Şehit ailelerini ve güvenlik korucularını ziyaret etti
Bu haber 21 Ekim 2018 - 23:40 'de eklendi ve 168 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, ilçemizdeki şehit yakınları, gazilerimizi ve koruyucu noktasındaki güvenlik korucularını ziyaret etti.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, şehit aileleri ve gazi yakınlarını ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda ilçemiz kırsalındaki Kuyu Mahallesinde bulunan şehit ailesini ziyaret eden Kaymakam Demir’e İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Seyhun, Emniyet Amiri Vekili Mehmet Karademir, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Hava Yorulmaz, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Abubekir Tekdemir eşlik etti.

Ziyarette şehit ailesi yakınları ile sohbet eden Kaymakam Demir, şehit ailelerinden istek ve taleplerini de dinledi. Daha sonra Kuyu Camisini ve Kuyu Mahallesi çevresinde nöbet tutan Güvenlik Korucularını da ziyaret eden Kaymakam Demir ve beraberindekiler, ardından ilçemiz Tepe Mahallesinde ikamet eden Gazi Necati Türk’ü ziyaret etti.

Kapılarının her zaman şehit yakınlarına ve gazilerimize açık olduğunu belirten Kaymakam Nazlı Demir, şehitlerin mezarı başında Fatiha okudu, gazilerimize de aileleri ile birlikte uzun ömürler diledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa