SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Şehit ailelerinin her zaman yanındayız

Şehit ailelerinin her zaman yanındayız
Bu haber 18 Ağustos 2019 - 23:50 'de eklendi ve 300 kez görüntülendi.

Kaymakam Nazlı Demir, ilçemiz Çukur Mahallesinde ikamet eden şehit ailesini ziyaret etti. Kaymakam Demir, şehit ailelerin her zaman yanında olduklarını söyledi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, 1993 yılında bölücü terör örgütü mensuplarıyla girilen çatışmada şehit olan Korucu Mehmet Köpük’ün ailesini evinde ziyaret etti.

Yapılan ziyarette Kaymakam Nazlı Demir’e, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ahmet Seyhun, İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser, Hanbaşı Cami İmamı Mehmet Koçar ve Çukur Mahallesi Muhtarı Gaffur Karatay eşlik etti.

Ziyarette şehit yakınları ile sohbet eden Kaymakam Nazlı Demir şunları söyledi;

“Devletimizin ve vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerimizin hakları asla ödenemez. Şehit ailelerimizin ve gazilerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Bugün devletimiz ve milletimiz ayaktaysa ve bizler evimizde rahat uyuyorsak bunu kahraman asker, polis ve korucularımıza borçluyuz. Bu vatanın her toprağı şehit kanıyla sulanmış kutsal bir topraktır. Yüzyıllardır bu toprakların savunulması için gözünü bir an olsun bile kırpmadan vatanını ve milletini savunan kahraman güvenlik güçlerimiz, bundan sonra da devletin bekası ve milletimizin rahat bir yaşam sürmesi için görevini layıkıyla yerine getirmeye devam edecektir.

Bizler de bu kahramanların ailelerine bakmakla, onların sorunlarıyla ilgilenmekle yükümlüyüz. Devletimizin imkânları kendilerinin hizmetindedir. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de hayırlı bir ömür geçirmelerini temenni ediyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA