SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Şeker Ailesi, Almanya’dan Gelin getirdi

Şeker Ailesi, Almanya’dan Gelin getirdi
Bu haber 07 Ocak 2019 - 0:19 'de eklendi ve 415 kez görüntülendi.

İlçemizin tanınmış ailelerinden Şeker Ailesi, Almanya’dan gelin aldı. Düğünde davetliler yerinde duramazken, Damadın Babası Aydın Şeker’in mutluluğu gözlerinden okundu.

Almanya’nın Wetzlar şehrinde oturan Marangoz Ailesinin kızı Jiyan Marangoz ile Şeker Ailesinden Emrah Şeker, yapılan güzel bir düğünle hayatlarını birleştirdi.

Bir düğün salonunda yapılan Emrah-Jiyan Şeker’in düğününe, çeşitli illerden çok sayıda davetli katıldı. Düğün salonu hınca hınç dolarken, düğüne Belediye Başkanı ŞehmusKaramehmetoğlu’da katıldı.

Davetliler çalınan halay ve delilo ile yerlerinde duramazken, damadın babası Aydın Şeker, oğlunun düğününde davetlileri kapıda karşıladı. Dolarların havada uçuştuğu düğünde, davetliler adeta yerlerinde duramadı.

Damadın Babası Aydın Çeker’in mutluluğu gözlerinden okunurken, damat ve gelin de zaman zaman yerlerinden kalkarak, davetlilere eşlik etti.

Çermik Gazetesi olarak genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dilerken, damat Emrah ve Gelin Jiyan’ın bir süre ilçede kaldıktan sonra Almanya’ya dönecekleri öğrenildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa