SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Sessizce kutlandı

Sessizce kutlandı
Bu haber 12 Nisan 2020 - 23:57 'de eklendi ve 195 kez görüntülendi.

Polis Teşkilatının Kuruluş yıldönümü kutlamaları Korona virüs nedeniyle sessizce kutlandı.

Polis Teşkilatının Kuruluşunun 175. yıldönümü kutlamaları korona virüs nedeniyle yapılamadı. Yıldönümü vesilesiyle İlçe Emniyet Amiri Vekili Burak Zafer Dündar ve Komiser Yardımcıları Emirhan Demir ve Emrah Baykara, Kaymakam Nazlı Demir’i makamında ziyaret ederek çiçek takdim etti.

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyeti dile getiren Kaymakam Nazlı Demir, komiser ve komiser yardımcıları nezdinden tüm polis teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutladı.

Kaymakam Demir makamında yaptığı açıklamada; “Türk Emniyet Polis Teşkilatı bugün güçlenen ve gelişen Türkiye’nin yüz akı ve uluslararası bir başarı markası olmuştur. Gerek kendisine yasalarla tanımlanan suç ve suçluyla mücadelede, gerekse küresel sınırı aşan suçlarla ilgili süreçte Türk Polis Teşkilatı gerçekten bugün dünya çapında örnek bir kurum haline gelmiştir. Gücünü yasalardan ve halkından alan, içinden çıktığı milletinin tüm değerlerini taşıyan bu anlamda her birisi devletin millete uzanan hizmet ve güven kapısı olan bir teşkilat haline gelmiştir.

Bugün hukuka bağlı, insan haklarına saygılı, milli ve manevi değerlerine bu anlamda dayanan bir anlayışla Türk Polis Teşkilatı teknolojiyi kullanan, suç ve suçluyla mücadelede en ileri teknik ve yöntemleri kullanan ve gerçekten Türkiye’de güven anlamında en yüksek oranda kamuda vatandaşın güven duyduğu bir kurumun adı haline gelmiştir. Şüphesiz tüm bu gelişmeler daha iyiye ve ileriye gidecek, teşkilatımız gelecek her gün güçlenen Türkiye’nin gelişen ülkenin yine aynı oranda gelişen ve güçlenen bir kurumu haline dönüşecektir. Bu kararlılığımız aynı zamanda da amacımızdır. Gelecek her yıl Türkiye’yi daha güzel yarınlara taşırken şüphesiz bu huzur ve güveni sağlayan Polis Teşkilatımız da hem bunun sağlayıcısı olan hem güvencesi olan, teminatı olan hem de bir yandan da buna katkı koyan bir kurum olacaktır” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa