SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Sevilen Komutana veda…

Sevilen Komutana veda…
Bu haber 23 Temmuz 2018 - 0:28 'de eklendi ve 626 kez görüntülendi.

İlçemizde 3 yıldan beri görev yapan ve vatandaşlar arasında sevilen İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Alper Soner Serin’e, veda yemeği verildi. Jandarma Yüzbaşı Serin, “Çermik’i unutmayacağım. Her zaman gönlümde sevgiyle yer alacak” dedi.

Tarihi Haburman Köprüsü yakınındaki bir restoranda verilen veda yemeğine, Kaymakam Mehmet Şerif Olcaş, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, diğer yetkililer ile bazı daire amirleri, çok sayıda korucu, bazı kırsal mahalle muhtarları ve aileleri katıldı.

Törene katılanlar, İzmir Foça Terörle Mücadele Okulu Genel Konular Kurul Başkanlığına ataması yapılan İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Alper Soner Serin’in görevini layıkıyla yapan çok değerli bir komutan olduğunu belirterek, halkla iç içe, sorunları çözümünde üstün çaba harcayan biri olarak daima gönüllerde yer alacağını söyledi.

-Çermik’i unutmayacağım

İzmir Foça’ya atanan Jandarma Yüzbaşı Alper Soner Serin de görev yaptığı süre içerisinde her zaman yanında olan ve kendisine destek sağlayan herkese sonsuz teşekkür ettiğini belirterek, şöyle konuştu;

“-Görev yaptığım mesai arkadaşlarım ve amirlerimden hep destek gördüm. Vatandaşlar rahatlıkla kapımı çaldığında, onların sorunlarına elimden geldiğince çözüm getirmeye çalıştım.

Çermik gerçekten çok iyi bir ilçe. Vatandaşlarımız da canı yakın, dost ve hep vatanını seven, devletinin yanında olduğunu gördüm. Bu duyarlılığın devam edeceğine inancım tamdır. Ben ve çocuklarım Çermik’i unutmayacağız. Gönlümüz hep burada olacak. Herkesi seviyorum ve bana helal etmelerini diliyorum. Benden taraf hakkımı helal ediyorum. Veda yemeğine katılarak beni onurlandıran herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Hoşça kalın.”

-Çok iyi bir Komutan

Güvenlik Korucuları da Komutanları Jandarma Yüzbaşı Alper Serin ile çok iyi çalışma ortamı bulduklarını, her zaman yanlarında olduğunu belirterek, “İlçemize atanıp, görev yapan komutanlar arasında Serin’in yeri yanımıza çok farklı olacaktır. Onu unutmayacağız, hep sevgi ve saygıyla anacağız” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA