SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

“Sizlere hizmet için buradayız”

“Sizlere hizmet için buradayız”
Bu haber 25 Mart 2019 - 0:04 'de eklendi ve 320 kez görüntülendi.
  • Kaymakam Nazlı Demir, Yiğitler, Toplu ve Konuksever mahallelerini gezdi

 

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, Yiğitler, Toplu ve Konuksever Kırsal Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi. Kaymakam Demir, mahalle sakinlerine; “Sizlere hizmet etmek için buradayız” dedi.

Kırsal mahalle ziyaretler kapsamında Kaymakam Nazlı Demir’e, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Seyhun, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Hava Yorulmaz, İlçe Sağlık Müdürü Vekili Doktor Fırat Türken, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, SYDV Müdürü Ebubekir Tekdemir,  DİSKİ İlçe Şube Müdürü Remzi Yıldızdağ, İlçe Tarım Müdürü, TEDAŞ İşletme Şefliği Personeli ve İlçe Müftüsü katıldı.

İlk olarak Yiğitler köyünü ziyaret eden Kaymakam Demir ve beraberindekiler, mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Kendilerine hizmet etmek için burada olduklarını belirten Kaymakam Demir, her türlü sıkıntıyı çekinmeden kendilerine iletebileceklerini, çözüm üretmek için imkanlar dahilinde her türlü yardımın yapılacağını söyledi. Yiğitler kırsal mahallesinde genel olarak bir sorun bulunmazken, sadece yol altından geçen kırık büzlerin kırık olmasından kaynaklanan sıkıntılarının olduğunu bunun çözülmesini talep ettiler. Kaymakam Demir de alt yapı ile ilgili çalışmaların bu yıl birçok mahallede başlayacağını belirterek sorunun çözülmesi için talimat verdi.

Vatandaşlarla bir araya geldikten sonra Yiğitler İlkokulu’nu da ziyaret eden Kaymakam Demir, öğrencilerle sohbet etti ve hediye verdi.

Daha sonra Konuksever Mahallesine geçen Kaymakam Demir, buradaki sorunları dinledi. Yıllardır su sıkıntısı yaşadıklarını ve bunun bir türlü çözülemediğini belirten mahalle sakinleri çözüm konusunda Kaymakamdan talepte bulundular. Konuyla ilgili sıkıntının olduğunu bildiğini belirten Kaymakam Demir, DİSKİ Şube Müdürü Remzi Yıldızdağ’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çözüme kavuşturulması için gerekenin yapılması talimatını verdi. Daha sonra kadınların yaptığı el işlerini inceleyen Kaymakam Demir, yapılan ürünler hakkında bilgi aldı.

Son olarak Toplu Mahallesini ziyaret eden Kaymakam Nazlı Demir ve beraberindekiler, burada vatandaşlarla bir araya geldi. Genel olarak mahallede bir sorun bulunmazken, Kaymakam Demir, her türlü sıkıntıda kendilerine başvurabileceklerini belirtti.

Gittiği mahallelerde yoğun ilgi ile karşılaşan Kaymakam Demir’e vatandaşlar teşekkür etti. Kaymakam olarak bizzat sorunlarıyla kendisinin ilgilenmesinden dolayı mutlu olduklarını belirten kırsal mahalle sakinleri, “bire bir sorunlarımız ile ilgilenmesi bizleri mutlu ediyor. İçten samimi bir sohbet havasında sorunlarımızı rahatlıkla söyleyebiliyoruz, bu da kendimizi daha rahat ifade etmemizi sağlıyor” şeklinde konuştular.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA