SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Sokak aydınlatmaları yetersiz

Sokak aydınlatmaları yetersiz
Bu haber 30 Kasım 2020 - 9:14 'de eklendi ve 100 kez görüntülendi.
  • Çukur ve Kale Mahallesinde çalışmalar sürüyor

İlçemizde sokak aydınlatmalarının yetersiz oluşu vatandaşların tepkisini çekiyor. Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, sokak aydınlatmasının gündemde olduğunu bunun çalışmalarının yapıldığını söyledi.

İlçemizde sokaklarda aydınlatmaların yetersiz oluşu vatandaşın tepkisini çekiyor. İlçemiz genelindeki ara sokaklarda görünen sorun, Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu’nun ilçemize yaptığı ziyarette de gündeme geldi. Bunun için çalışmaların sürdüğünü ve İlçe Kaymakamının konunun takipçisi olduğunu, en kısa sürede sıkıntının giderileceğini söyledi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Kaymakam Ramazan Polat, çalışmaların Kale ve Çukur Mahallesinde yoğunlaştığını belirterek şöyle konuştu;

“İlçemizde sokak aydınlatmalarında sıkıntı olduğu ile ilgili sık sık şikayet geliyor. Sayın Valimiz ilçemizi ziyarete geldiğinde bu konu yine gündeme geldi. Şu an Çukur Mahallesinin tamamı ve Kale Mahallesi İstiklal Caddesinde çalışmalar sürdürülüyor. Aydınlatma direklerinin takılmasının ardından bu mahallelerdeki sorunlar giderilecek. Yine Tepe Mahallesinde gelen şikayetleri de değerlendirerek, DEDAŞ yetkilileri ile görüşüp buradaki sorunları da gidereceğiz. Vatandaşlarımız sokaklarına, evlerine rahatça girip çıkabilecek.”

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa