SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Sokaklarda parke taşı döşemesi aralıksız sürüyor

Sokaklarda parke taşı döşemesi aralıksız sürüyor
Bu haber 19 Nisan 2021 - 9:36 'de eklendi ve 117 kez görüntülendi.

Belediye Başkanlığı tarafından yapılan kilitli parke taşı döşemeleriyle sokaklarımız güzelleşiyor. Alt yapı çalışmaları tamamlanan sokaklarda üst yapı çalışmaları da tamamlanıyor.

Yaklaşık bir yıldan fazla süren doğal gaz, içme suyu, elektrik şebekeleri nedeniyle tahribata uğrayan sokaklarımız Belediye Başkanlığı tarafından yenilenmeye devam ediyor.

Alt yapı çalışmaları tamamlanan sokaklarda kilitli parke taşı döşemesi gerçekleştirilirken, yapılan çalışmaları Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu yerinde inceliyor.

Yapılan çalışmaları değerlendiren Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, mahallelerin sorunlarını ivedilikle çözmek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü;

“Alt yapı çalışmaları tamamlanan sokaklarda üst yapı çalışmalarımız devam ediyor. Saray ve Tepe Mahallelerindeki sokaklarımızda çalışmalarımızı sürdürmeye devam ederken, diğer ekibimiz de Çukur Mahallesi’nde çalışmalar yürütüyor. Bu hafta Maltepe Sokakta alt yapı çalışmalarının tamamlanmasıyla ekiplerimiz yüklenici firma ile birlikte hareket ederek üst yapı çalışmalarına geçildi. Biz de çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi alıyoruz.

İlçemiz her şeyin en güzeline layık, yıllardır biriken sorunlara çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bu yüzden vatandaşlarımızın bize destek vererek biraz daha sabır göstermelerini istiyoruz. Göreve başladığımız günden bugüne kadar ilçemizde gerçekleşen değişim herkesin malumudur. Biraz daha sabırla ilçemiz hak ettiği yere kavuşacaktır.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA