SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Sokaklarımız güzelleşiyor

Sokaklarımız güzelleşiyor
Bu haber 07 Mart 2021 - 23:48 'de eklendi ve 113 kez görüntülendi.
  • Alt yapı çalışmaları tamamlanan sokaklar parke taşıyla döşeniyor

 

Belediye Başkanlığı tarafından yapılan kilitli parke taşı döşemeleriyle sokaklarımız güzelleşiyor. Alt yapı çalışmaları tamamlanan sokaklarda üst yapı çalışmaları da tamamlanıyor.

Yaklaşık bir yıldan fazla süren doğal gaz, içme suyu, elektrik şebekeleri nedeniyle tahribata uğrayan sokaklarımız Belediye Başkanlığı tarafından yenileniyor.

Alt yapı çalışmaları tamamlanan sokaklarda kilitli parke taşı döşemesi gerçekleştirilirken, yapılan çalışmaları Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu yerinde inceliyor.

Yapılan çalışmaları değerlendiren Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, mahallelerin sorunlarını ivedilikle çözmek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü;

“ Alt yapı çalışmaları tamamlanan sokaklarda üst yapı çalışmalarımız devam ediyor. Saray ve Tepe Mahallelerindeki sokaklarımızda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun için ekiplerimiz yüklenici firma ile birlikte hareket ederek hızlıca sokakları bitirmek için çalışıyoruz.

İlçemiz her şeyin en güzeline layık, yıllardır biriken sorunlara çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bu yüzden vatandaşlarımızın bize destek vererek biraz daha sabır göstermelerini istiyoruz. Göreve başladığımız günden bugüne kadar ilçemizde gerçekleşen değişim herkesin malumudur. Biraz daha sabırla ilçemiz hak ettiği yere kavuşacaktır.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA