SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Sorunlar yerinde dinleniyor

Sorunlar yerinde dinleniyor
Bu haber 04 Şubat 2019 - 0:00 'de eklendi ve 323 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, kırsal mahalleleri ziyaret ederek sorunları yerinde dinliyor. Kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Dilekpınar, Armağantaşı ve Saltepe Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların sorunları dinlenildi.

Kaymakam Nazlı Demir, beraberinde Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Seyhun, İlçe Emniyet Amir Vekili Mehmet Karademir, İlçe Yazı İşleri Müdürü Hava Yorulmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, İlçe Müftü Vekili, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Ebubekir Tekdemir, İlçe Sağlık Müdürü Doktor Melih Akay Arslan, İlçe Tarım ve Orman Müdürü, İlçe Diski Şube Müdürü ve İlçe DEDAŞ İşletme Şefi ile birlikte Dilekpınar, Armağantaşı ve Saltepe Mahallelerini ziyaret etti.

Mahallelerde kadın, erkek, genç, yaşlı tüm mahalle sakinleri ile bir araya gelen Kaymakam Demir ve beraberindekiler, vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini dinledi.  Eksikliklerin giderilmesi için ilgili idari amirlerine gerekli talimatları veren Kaymakam Demir, vatandaşlarla da uzun uzun sohbet etti.

Kaymakam Nazlı Demir, yaptıkları ziyaret ile sorunları yerinde gördüklerini ve vatandaşlarla yüz yüze sohbet elde ortamı oluşturduklarını söyledi. Kaymakam Demir; “Vatandaşlarımız ile sohbet ederek şu anda yapılabilecek işlere çözüm üretiyoruz. Uzun vadeli işler ve şu anda çözülemeyecek konular için gerekli notları alarak buna göre yol planımızı belirliyoruz” şeklinde konuştu.

Vatandaşlar da Kaymakam Nazlı Demir’in yaptığı uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Kaymakamla bire bir görüşerek sorunlarını direkt aktarmalarının devlet ile vatandaş arasındaki bağı kuvvetlendirdiğini, devletin kendilerinin yanında olduğunu görmelerinden mutlu olduklarını söylediler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa