SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Sorunları birinci ağızdan dinliyor

Sorunları birinci ağızdan dinliyor
Bu haber 30 Aralık 2018 - 23:53 'de eklendi ve 114 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Kaymakam Demir, yaptığı ziyaretlerle sorun ve sıkıntıları birinci ağızdan dinleme imkânı buluyor.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Kıdemli Başçavuş Hüseyin Kılıç ve İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Mehmet Karademir ile beraber Tepe Mahallesi Kâtip Mehmet Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Sık sık esnaf ve evleri ziyaretlerinde bulunarak gerek ilçe esnafının ve gerekse ilçe sakinlerinin sorun ve sıkıntılarını birinci ağızdan dinleyen Kaymakam Demir, Kâtip Mehmet Caddesi üzerindeki bir kıraathaneyi ziyaret ederek vatandaşlarla birlikte çay içip sohbet etti.

Vatandaşlar arasında da memnuniyetle karşılanan ve büyük takdir toplayan ziyaretlerin süreceğine inandıklarını söylediler. İlçe esnafı ve sakinleri kendilerini ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinleyen Kaymakam Nazlı Demir’e ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Vatandaşlar, Kaymakam Nazlı Demir’in ziyaretleri ile kendilerine verilen değeri gösterdiğini, aynı zamanda devlet ile vatandaş arasındaki bağı güçlendirerek sıcaklığı arttırdığını belirttiler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA