SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Sosyal Medya Buluşmalarında Vali Karaloğlu, ilçemizdeki vatandaşların sorularını cevaplayacak

Sosyal Medya Buluşmalarında Vali Karaloğlu, ilçemizdeki vatandaşların sorularını cevaplayacak
Bu haber 26 Ekim 2020 - 0:14 'de eklendi ve 58 kez görüntülendi.

Sosyal Medya Buluşmaları kapsamında Vali Münir Karaloğlu, yarın canlı yayında Çermik ve Çüngüşlü vatandaşların sorularını cevaplayacak.

Başlattığı Sosyal Medya Buluşmaları ile vatandaşlardan gelen soru, talep ve önerileri canlı yayında değerlendiren Vali Karaloğlu, Sur, Bağlar ve Bismil’den sonra önümüzdeki programda Çermik ve Çüngüşlü vatandaşların sorularını cevaplandıracak.

Sosyal medya üzerinden gelen soruların Vali Karaloğlu tarafından cevaplandırılarak iki ilçenin tüm yönleriyle masaya yatırılacağı ‘Vali Münir Karaloğlu ile Sosyal Medya Buluşmaları’ kapsamında yarın saat 16.00’da Diyarbakır Valiliği’nin Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.

Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Karaloğlu, “Sosyal Medya Buluşmaları’nda Çermik ve Çüngüş ilçelerimizi konuşacağız” diyerek vatandaşlardan gelen soru, görüş ve önerileri canlı yayında cevaplayacağını belirtti.

Yıl boyunca tüm ilçeleri kapsayacak şekilde devam edecek olan sosyal medya buluşmalarında vatandaşlardan gelecek öneri ve isteklerle yapılacak projelere yön verilecek.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa