SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

SYDV Mütevelli heyeti seçimi yapıldı

SYDV Mütevelli heyeti seçimi yapıldı
Bu haber 25 Aralık 2017 - 1:23 'de eklendi ve 65 kez görüntülendi.

SYDV Mütevelli Heyetinin muhtar üyelerinin seçimi Kaymakamlık konferans salonunda yapıldı.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ebubekir Tekdemir,

“Bir sene boyunca birlikte çalışacağımız arkadaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun diyorum. Her hafta Perşembe Mütevelli Heyeti Başkanı Kaymakam Mehmet Şerif Olçaş ile vakıf toplantısı yapıyoruz.

Bu toplantılarda vatandaşlarla bire bir görüşerek ailelere ayni ve nakdi yardımlar yapıyoruz. Vakfımıza gelen yardım paralarını en iyi şekilde yardıma muhtaç insanlara kullanmak istiyoruz. Biz devletin temsilcisi olarak, vakfımıza gelen paraları bir şekilde halkımıza ulaştırmaya çalışıyoruz. Vakfımıza gelen yardımları en güzel şekilde hak sahiplerine ulaştırmak bizim en büyük vazifemizdir. Yardım kapsamında asker ailelerine, eşi vefat etmiş kadınlara, engelli aileler ve engelli vatandaşlarımız, yaşlı aylığı ve son zamanlarda çıkan muhtaç asker çocuğu yardımları yapıyoruz. Yine öksüz ve kimsesizler için yardımlarımız oluyor. Yani bu göreve seçilecek muhtar arkadaşımız büyük bir sorumluluk da üstlenmiş oluyor” dedi.

SYDV Müdürü Tekdemir’in konuşmasının ardından kapalı zarf usulü ile gerçekleştirilen seçimlerde geçtiğimiz yıl görevi yürüten Bayrak Mahallesi Muhtarı Ali Boynukara’nın yerine Pamuklu Mahalle Muhtarı Mehmet Pamukçi seçildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA