SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Talih kuşu bir rakamla kaçtı

Talih kuşu bir rakamla kaçtı
Bu haber 06 Ocak 2020 - 0:00 'de eklendi ve 239 kez görüntülendi.

Büyük ikramiye 80 milyon lira çeyrek bilete isabet etti. İlçemizde büyük parayı bir rakamla kaçıran talihsiz vatandaş hüzne boğuldu.

Yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi olan 80 milyon lira çeyrek bilete isabet etti. Şanslı numara Gaziantep, Bursa, İzmir ve İstanbul’da satılmayan bir bilete vurdu.

İlçemizde bir vatandaş da milyoner olmanın kıyısından döndü. Büyük ikramiyenin çıktığı “1358490” numaralı bilet yerine “8358490” numaralı bilet alan vatandaş, büyük ikramiyeyi tek rakamla kaçırdı. Talihsiz vatandaş teselli ikramiyesi olarak 20 bin lira aldı

-Bayi Yetkilisi Çakır; “Bileti gişemizden alındı”

Büyük ikramiyeyi bir numara farkla kaybeden bileti satan ilçemizin tek Milli Piyango Bayi Yetkilisi Hacı Çakır, vatandaş adına üzüldüğünü belirtti. Milli Piyango biletlerinin yetkili bayilerden alınmasının önemine vurgu yapan Milli Piyango Yetkili Bayisi Çakır, sözlerini şöyle sürdürdü;

“Biletler artık elektronik ortamda veriliyor. Vatandaş da yılbaşı çekilişi için benden 6 tane bilet satın aldı. Biletlerin dört tanesini kendi söylediği rakamlardan aldı, iki tanesini makineye oynattı. Kendi belirlediği rakamlardan birisinden büyük ikramiyeyi kaçırdı. Vatandaş adına üzüldüm. Oynadığı tüm biletlere ikramiye çıktı. Ama büyük ikramiye çıkmasını isterdim.

Seyyar satıcılardan bilet alma dönemi bitti. Şu anda seyyar satıcılardan bilet alanların ikramiyeleri bayilerden ödenmiyor. O yüzden vatandaşları sık sık uyararak, biletleri yetkili bayilerden almasını istiyoruz. Umarım bir dahaki büyük ikramiye talihlisi ilçemizden çıkar.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa