SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Toplanma ve yürüyüş güzergahları belirlendi

Toplanma ve yürüyüş güzergahları belirlendi
Bu haber 27 Ocak 2020 - 0:14 'de eklendi ve 227 kez görüntülendi.

İlçemizde toplanma, yürüyüş güzergâhı ve dağılma bölgeleri belirlendi.

Kaymakam Nazlı Demir başkanlığında Kaymakamlık salonunda yapılan toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı J. Yüzbaşı Ahmet Seyhun, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Burak Zafer Dündar ile siyasi partilerin ve ile ilgili kuruluşların temsilcileri katıldı.

Toplantıda alınan kararda, ilk toplanma alanları, yürüyüş güzergâhları, son toplanma alanları (miting alanı), dağılma güzergâhları belirlendi. Toplantıda propaganda amaçlı afiş ve pankart asılabilecek yerlerde tespit edildi. Karar şöyle;

İlk toplanma alanları: Fatih Sultan Mehmet caddesi, Diyarbakır caddesi Öğretmenevi önü.

Yürüyüş Güzergâhları: Fatih Sultan Mehmet caddesi üzeri eski Siverek caddesi (Devlet Hastanesi yolu), Diyarbakır caddesi Öğretmen Evi önünden hareketle, karayolu üzerinden Ergani istikametinde yürüyerek, Hamambaşı mevkii Kaplıca caddesinden Hamambaşı Meydanına kadar olan kısım.

Son toplanma alanları: Çukur mahalle eski Siverek caddesi (Devlet hastanesi Yolu) Kumludere sokağa dönmeden sağ tarafta bulunan mezarlık yanındaki boş alan.

Tepebaşı mahallesi Kaplıca Caddesi güzergâhını takiben Yakamoz Sokak, Göz sokak, Kaplıca caddesinin bitiştiği Hamambaşı meydanı boş alan.

Dağılma güzergâhı: Çukur Mahalle eski Siverek caddesi, FSM caddesi, İstiklal caddesi istikameti, Tepe Mahallesi Kaplıca caddesi, Yakamoz sokak, Göze sokak, Turistik sokak güzergâhı istikametleri.

Propaganda amaçlı afiş ve pankart asılabilecek yerler: Belediyeye ait billboardlara asılabilecek.

Kamu kurum ve kuruluşlara ait bina ve tesislere, bunlara ait bahçe duvarlarına, sokaklarda trafiği yönlendiren işaret levha ve direklerine afiş, pankart vb. materyallerin asılamayacak ve yapıştırılamayacak.

Açık yer toplantısının yapılacağı alanda, amaca uygun yerlere toplantı süresince Belediye ve düzenleme kurulu tarafından propaganda amaçlı araçların, miting alanında belirlenecek yere yerleştirilmesi de uygun görüldü.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa