SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Ünlü Sanatçı Levent, engelli çocukları sevindirdi

Ünlü Sanatçı Levent, engelli çocukları sevindirdi
Bu haber 10 Aralık 2017 - 23:50 'de eklendi ve 204 kez görüntülendi.
  • “Engelli kardeşlerimizin mutlu olduğunu görmek bizi sevindiriyor”

 

Ünlü rock sanatçısı Haluk Levent, ilçemizdeki engelli çocukları sevindirdi. Sanatçı Levent, engelli çocukların mutlu olduğunu görmenin kendilerini daha da sevindirdiğini söyledi.

Türkiye’nin sevdiği ve yaptığı yardımlarla herkesin gönlünde taht kuran ünlü rock sanatçısı Haluk Levent, Dünya Engelliler Günü nedeniyle ilçemizi ziyaret etti ve engelli çocuklarla bir araya geldi.

Program kapsamında Diyarbakır’a gelen Sanatçı Levent, ilçemizdeki özel bir rehabilitasyon merkezinin davetlisi olarak geldi. Engelli çocuklarla bir araya gelen Levent, onlarla bol bol fotoğraf çektirdi ve şarkı söyledi.

Sanatçı Haluk Levent, gazetemize yaptığı açıklamada; “Diyarbakır’da gerçekleşecek program öncesi Çermik’ten engelli çocukları ziyaret etmek bizleri çok mutlu etti. Kurum müdürü kardeşimiz bizi davet ettiğinde seve seve kabul edeceğimiz belirttik ve gönüllü olarak buraya geldik. Sizin de gördüğünüz gibi engelli kardeşlerimiz bizleri, bizler de engelli kardeşlerimizi gördüğümüz için çok mutlu olduk. Bu tür aktiviteler gönüllülük esasına dayanan aktivitelerdir. Ben Haluk Levent olarak, bu tür etkinliklerin hep içinde olacağım. Hepimizin birer engelli adayı olduğunu unutmayalım. Sadece belirli günler de değil, her zaman engellilerimizin yanında olmalıyız” dedi.

Ünlü sanatçı Haluk Levent, rehabilitasyon merkezindeki tüm engelliler ile ilgilenirken, çocuklarla bol bol fotoğraf çektirdi ve şarkı söyledi. Ünlü sanatçı Levent, yine öğrenciler ile pasta kesmesinin ardından vedalaştı.

Öte yandan İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan tarafından, Çermik Kaymakamlığı’nın GAP Bölge Kalkınma İdaresi ile finanse ettiği Çermik’in tarihi Haburman köprüsünün de bulunduğu biblo ve çeşitli hediyeler de verildi.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa