SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Vali Karaloğlu’ndan, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı

Vali Karaloğlu’ndan, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı
Bu haber 26 Temmuz 2020 - 23:55 'de eklendi ve 8 kez görüntülendi.

Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, 24 Temmuz, “Gazeteciler ve Basın Bayramı” nedneinyle bir mesaj yayımladı.

Vali Karaloğlu;

“Şüphesiz ki basın, Milletimizin sesini, ortak duygu ve hedeflerini dünyaya duyuran çok kıymetli bir değerdir, değerimizdir. Dolayısıyla basın, ülke olarak gelişmemiz, kalkınmamız ve hedeflerimize ulaşmamız noktasında, olmazsa olmaz kurumlardan biridir.

Bu çerçevede, basın dünden bugüne, toplumsal aydınlanmamıza ve demokrasimizin gelişmesine katkı sağlamış ve katkı sağlamaya devam etmektedir. Her türlü gündemi, ülkemizin hedefleri doğrultusunda, milletimizin duygu, beklenti ve ihtiyaçlarını uluslararası alana taşımaktadır.

Bu manada, Çanakkale’nin geçilememesinde, Milli Mücadelede bağımsızlık ateşinin yakılmasında ve zafere ulaşılmasında basınımızın emeği, katkısı vardır. Özellikle, yakın zamanda verdiğimiz 15 Temmuz mücadelemizde, basınımızın ortaya koyduğu vazife aşkı takdire şayandır.

İnanıyorum ki, basınımız, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da üzerine düşen görevi eksiksiz yerine getirecektir.

Bir yandan şehrimizde olup biteni, doğru ve tarafsız bir şekilde gündeme taşırken, bir yandan da şehrimizin ve ülkemizin gelişmesi, kalkınması ve güçlü bir marka olarak var olması için katkı vermeye devam edecektir.

Bu yolda emek veren tüm basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Hayırlı hizmetlerde bulunarak ebediyete irtihal edenleri rahmetle anıyorum.

Bu önemli görevi yerine getirmek için 7/24 emek veren; başta Diyarbakır’ımızda görev yapan arkadaşlarımız olmak üzere, yerelden ulusala, tüm basın çalışanlarının ‘24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyor, sağlık ve esenlikler diliyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa