SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Vatandaş çağırdı, sorununu dinledi

Vatandaş çağırdı, sorununu dinledi
Bu haber 09 Nisan 2018 - 0:09 'de eklendi ve 127 kez görüntülendi.

-İşte Belediye Başkanı böyle olur

 

Diyarbakır yolu üzerinde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Meteoroloji Müdürlüğü alanına yaptırılan aile parkında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, vatandaş çağırdı, yanına giderek sorununu dinledi.

İnceleme sırasında vatandaş Belediye Başkanı Karamehmetoğlu’na bir sorunlarının olduğunu söyledi.

Başkan Şehmus Karamehmetoğlu, vatandaşın yanına giderek, sorununun ne olduğunu sordu. Vatandaş, şiddetli yağışlarda dağdan gelen yağmur suyunun tehlike yarattığını, gerekli önlemin alınmasını istedi.

Bunun üzerine Başkan Şehmus Karamehmetoğlu, sorunların çözümü için görev yaptıklarını belirterek, şöyle konuştu;

“-Bu sorunu çözeriz. Her türlü önlemi alırız. Zaten alt yapı çalışmalarına başlandı. Yağmur suları drenaj kanalları da var. Biz vatandaşın hizmetindeyiz. Çermik’in hizmetindeyiz. Vatandaşın talebi bizim sorunumuzdur. İlçemizi daha nasıl güzelleştiririz, sorunlarını çözeriz için çaba harcıyoruz. Vatandaşımız isteği başımız gözümüz üzerine. Onlar isteyecek, biz yapacağız. Bizim görevimiz budur. Vatandaşıma teşekkür ediyorum. Sorunu dile getirdiği için gerçekten sevinçliyim.”

Vatandaş da Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’na teşekkür ederken, “Belediye Başkanı, halkın tümünün Belediye başkanıdır. Sorunlar iletilir, çözümü istenir. Biz de sorunumuzu ilettik. Çözüleceğine inanıyorum. Belediye Başkanına şimdiden teşekkür ediyorum. Belediye Başkanı budur. Vatandaşla içiçe olacak” diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa