SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Vatandaşa en iyi hizmet verilecek

Vatandaşa en iyi hizmet verilecek
Bu haber 07 Ocak 2019 - 0:49 'de eklendi ve 205 kez görüntülendi.
  • 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı yapıldı…

 

İlçemizde 2018 yılı değerlendirme toplantısı yapıldı. Kaymakam Nazlı Demir, vatandaşa en iyi hizmetin verileceğini söyledi.

Kamu kurum ve kuruluşlarının 2018 yılında yaptığı faaliyetler, Kaymakam Nazlı Demir’in başkanlığında yapılan toplantıyla değerlendirildi.

Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan 2018 yılı değerlendirme toplantısına Kaymakam Nazlı Demir, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ahmet Seyhun ile tüm kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri katıldı.

Toplantıda tüm kamu kurum ve kuruluşlarında 2018 yılında yapılan projeler, faaliyetler, çalışmalar ve bu yıl yapılması planlanan çalışmalar değerlendirildi. Kamu kurum ve kuruluş amirleri, tek tek Kaymakam Nazlı Demir’e bilgi vererek planlanan çalışmaları ve eksikliklerini bildirdi.

Kaymakam Nazlı Demir, vatandaşa en iyi hizmeti vermek için bulunduklarını belirterek şöyle konuştu;

“Yaptığımız bu toplantı ile kamu kurum ve kuruluşlarımızdaki faaliyetleri, çalışmaları, projeleri değerlendirdik, bununla birlikte bu yıl neler yapabileceğimizi masaya yatırdık. Eksikliklerimizi belirledik, eksiklik hissettiğimiz alanlarda ilgili kurum amirimize gerekli uyarıyı yaptık. Biz devletin temsilcileri olarak vatandaşa en iyi hizmeti vermek için bu makamlarda bulunuyoruz. Kurum amirlerimiz de vatandaşa en iyi hizmeti vermeleri için çalışmalarını sürdürecekler, bizler de bunun takipçisi olacağız. Vatandaşın sorunlarını, her türlü sıkıntısını gidermek için yasa ve kanunlar çerçevesinde, imkanlarımız dahilinde en iyi hizmeti sunacağız.

Çermik, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin termal turizminin en önemli paydaşlarından birisi, ilçemiz çok güvenli ve huzurlu bir ilçe. Vatandaşlarımız da yapılan çalışmalarda bizlere destek oluyor, yardımcı olmaya çalışıyor. Vatandaşlarımızdan son dönemde yapılan çalışmalardan da olumlu tepkiler alıyoruz, onların memnuniyetlerini daha yükseğe çıkarmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa