SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Yapımı devam eden Ergani yolu incelendi

Yapımı devam eden Ergani yolu incelendi
Bu haber 30 Ağustos 2021 - 9:07 'de eklendi ve 79 kez görüntülendi.
  • Kaymakam; “Trafik işaret ve işaretçilerine uyalım”

 

İlçemiz Kaymakamı Ramazan Polat ve Diyarbakır Karayolları 9. Bölge Müdürü Savaş Bayındır devam eden Çermik-Ergani yolunda incelemede bulundu. Kaymakam Polat, sürücüleri uyararak trafik işaret ve işaretçilerine uyulmasını istedi.

Kaymakam Ramazan Polat, beraberinde Diyarbakır Karayolları 9.Bölge Müdürü Savaş Bayındır ile birlikte yol genişletme çalışmaları devam eden Çermik-Ergani arası karayolunu yerinde inceledi. Yol çalışması ile alakalı bilgi alan Kaymakam Polat, çalışmaların büyük bir hızla devam ettiğini belirterek, vatandaşlarımızın ve çalışanların yol genişletme çalışması yapılan alanda dikkatli olmalarını, sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

Kaymakam Polat; “Yıllardır ilçemizin önemli sorunlarından biri olan ve turistik ilçe olması sebebiyle özellikle yaz aylarında büyük bir nüfus hareketliliği yaşanan ilçemiz için önemli bir sorunun gideriliyor. Çalışmalar en kısa sürede tamamlanacak” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu da ilçemizde ciddi çalışmaların olduğunu belirterek şöyle konuştu;

“İlçemizde bu yıl tam bir atılım yaşanıyor. Yaptığımız ve hükümetimizin yaptığı çalışmalar neticesinde ilçemizin çehresini değiştirecek projelere imza atıyoruz. Bu projelerden biri de Çermik-Ergani karayoludur. Yıllardır kangren haline gelen bu yolun yapımına başlanması hem ilçemizde yaşayan vatandaşlarımız hem de ilçemize gelen konuklarımız için güvenli bir seyahat etmelerini sağlayacaktır.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA