SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Yaptıkları projeleri Ankara’da anlattı

Yaptıkları projeleri Ankara’da anlattı
Bu haber 17 Aralık 2018 - 0:08 'de eklendi ve 121 kez görüntülendi.
  • Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, Ankara’daki hemşerilerimizle bir araya geldi

 

İlçemiz Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Ankara’daki hemşerilerimizle bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi, görüş alışverişinde bulundu.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Başkan Karamehmetoğlu, hemşerilerimizle dernek binasında bir araya geldi. Dernek Başkanı İzzet Kocakaplan ve hemşerilerimiz tarafından karşılanan Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, Çermik’e hizmet etmek için gece gündüz çalıştıklarını ve çalışmaya da devam edeceklerini belirterek, şöyle konuştu;

“Bizim tek derdimiz var o da Çermik’in kalkınması ve güzelleşmesidir. Bunun için belediye olarak tüm imkânlarımızı kullanıyoruz. Bugün burada yaptıklarımız ileride vatandaşlarımızın daha temiz ve daha sağlıklı bir Çermik’te yaşaması içindir. Biz, geçtiğimiz yıl vatandaşlarımıza hem içme suyunu hem de doğal gazı ilçemize getireceğiz, dediğimde birçok insan bunun ütopik olduğunu düşünüyordu. Bugün çok şükür ki her iki çalışmada da sona geldik. Bunun yanında yeni projelerimizi de hayata geçireceğiz. Hamamlarımızın restorasyonunu yaptık, tarihi hamamlarımızda da çalışmalarımız başladı.

Bundan sonra da yolumuzdan sapmayarak, Çermik’imizi güzelleştirmek için çalıştırmaya devam edeceğiz. Çünkü bizim işimiz gücümüz Çermik’tir.”

Hemşerilerimiz de Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’na, başkente geldiğinde daima kendilerini ziyaret etmelerinden memnun olduklarını, kendi fikirlerini almalarından dolayı da teşekkür ettiler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA