SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Yatırımlarda Çermik önde olacak

Yatırımlarda Çermik önde olacak
Bu haber 08 Eylül 2019 - 23:50 'de eklendi ve 179 kez görüntülendi.

 

– Kaymakam, Belediye Başkanı ve Ak Parti İlçe Başkanı, Vali Güzeloğlu’nu ziyaret etti

 

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu ve Ak Parti İlçe Başkanı Hayrettin Kızılarslan Diyarbakır Valisi ve Diyarbakır Büyük Şehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu’nu makamında ziyaret etti. Vali Güzeloğlu, yatırımlarda Çermik’in önde olacağını söyledi.

İlçe Kaymakamı Nazlı Demir ve beraberindekiler, Diyarbakır Valisi ve Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu’numakamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Vali Güzeloğlu görüşmede, Çermik’in kendileri için önemli olduğunu, termal turizmde söz sahibi olması için çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini söyledi. Yeni dönemde yatırımlarda Çermik’in farklı bir konumda olacağını belirten Vali Güzeloğlu, ilçemizin yatırımlarda ön sırada yer alacağını belirtti.

Heyet, Vali Güzeloğlu’na yapılan ziyaretin ardından Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreteri Muhsin Eryılmaz ile bir araya geldi.

Kaymakam Demir ve beraberindekiler, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreteri Eryılmaz’la ilçemizde yapılacak altyapı çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Yapılan görüşmelerin ardından heyet, DİSKİ Genel Müdürü Vekili ve Diyarbakır Vali Yardımcısı Ahmet Naci Helvacı ile bir araya geldi. İlçede yapımı devam eden içme suyu ve alt yapı çalışmalarında gelinen nokta ve devamında yapılacaklar hakkında görüşüldü.

Ziyaretin ardından gazetemize açıklamada bulunan Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nun ilçemize özel bir ilgisi olduğunu söyledi. Belediye Başkanı Karamehmetoğlu; şöyle konuştu;

“Sayın Valimiz atandığı günden itibaren ilçemize özel ilgi ve alakasını esirgemedi. Kayyum olarak atandıktan sonra da ilçemize yapılacak yatırımların daha da hızlanacağını inanıyoruz. Zaten Valimiz de bu konuda bize o ifadeleri kullandı. Artık belediyecilik anlamında daha iyi yatırımlar ilçemize yapılacak. Sayın Valimizin ilçemize destekleri sonsuz. Şehir merkezi, sokaklar ve çevre düzenlemesi inşallah hepsini tamamlayacağız. Vatandaşlarımızın biraz daha sabretmelerini istiyoruz.”

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa