SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Yeni Anadolu Lisesi’nin yeri belli oldu

Yeni Anadolu Lisesi’nin yeri belli oldu
Bu haber 07 Mart 2021 - 23:53 'de eklendi ve 211 kez görüntülendi.
  • 16 derslikli olacak olan okul, ÇPL’nin yanında yer alacak

 

İlçemizde Hakan Bahçeci adına yaptırılan 16 derslikli Anadolu Lisesinin yeri belli oldu. Yeni lise, Çok Programlı Lisenin yanında bulunan araziye yapılıyor.

2020 yılında hayata veda eden, yıllarca tarım ürünleri ticareti ile tedarik zinciri yönetimi alanlarında aktif rol oynayan ve aynı zamanda Dünya Bakliyat Konfederasyonu Başkanlığı, Tahıl ve Yem Ticareti Yönetim Kurulu Üyeliği gibi çeşitli görevler yapmış hemşerimiz İş İnsanı Hakan Bahçeci adına kardeşi Nazım Yılmaz Bahçeci, ilçemizde 16 derslikli bir Anadolu Lisesi yaptırma işini üstlenmişti.

Yeni yapılacak Anadolu Lisesi’nin yeri de belli oldu ve çalışmalar başladı. Çok Programlı Lise’nin yanında bulunan araziye yapılacak olan Anadolu Lisesi 16 derslikli olacak.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, eğitim alanında çok önemli bir eksikliğin giderildiğini söyledi. Uzun zamandan beri okul ihtiyaçları olduğunu ve girişimlerde bulunduklarını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Bozdoğan, “hemşerimiz rahmetli iş insanı Hakan Bahçeci’nin adına kardeşi Nazım Yılmaz Bahçeci’nin okul yaptırmak istemesi ve bunun için çalışmaların başlaması hepimizi oldukça mutlu etti. Kendisine eğitim camiası adına sonsuz teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa