SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Yeni Başkan Özdemir oldu

Yeni Başkan Özdemir oldu
Bu haber 01 Haziran 2020 - 0:04 'de eklendi ve 191 kez görüntülendi.

İlçemizde Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yeni başkanı Hüseyin Özdemir oldu. Özdemir, yönetim kurulu üyelerinin oy birliğiyle seçildi.

İlçemizde Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İskender Çakır’ın ani ölümünün ardından yeni başkan Hüseyin Özdemir oldu.

Yaklaşık iki yıldır babası Mehmet Çakır’dan görevi devralan ve renkli kişiliğiyle herkes tarafından sevilen eski başkan İskender Çakır’ın kalp krizi sonucu aramızdan ayrılmasının ardından boşalan koltuğa yönetim kurulu kararıyla uzun yıllardan beri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Muhasebesini yürüten Hüseyin Özdemir getirildi.

Kendisini bu göreve layık görmelerinden dolayı yönetim kuruluna ve esnaflara teşekkür eden yeni başkan Hüseyin Özdemir, sözlerini şöyle sürdürdü;

“Gerek Mehmet başkanımız (Fındık Amca) gerekse İskender ile uyum içerisinde çalışmalarımızı büyük bir uyum ile devam ettirdik. İskender’in ani vefatı hepimizi üzmüştür. Gerek kardeşleri olsun, gerek çocukları olsun bu görevi benim yürüteceğim kanaati getirdiler. Sağolsun yönetim kurulu üyelerimiz de bizi buna layık gördü. Herkese sonsuz teşekkür ediyorum.

Biz yıllardan beri Fındık Amcanın yanında çalışarak büyük tecrübeler kazandık. İskender ile de 2 yıl boyunca çalışmalarımızı büyük bir uyum içerisinde yürüttük. Şimdi bayrağı devraldık. Amacımız bu bayrağı daha ileriye taşımaktır.

Yine geçmişte olduğu gibi esnafımızın yanında olmaya ve onlar için her türlü kolaylığı sağlamaya devam edeceğiz.

Bizi tebrik etmek için gelen başta Kaymakamımız Nazlı Demir ile kurum amirlerine, esnaflarımıza ve tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA