SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Yeni eğitim ve öğretim yılı sorunsuz başladı

Yeni eğitim ve öğretim yılı sorunsuz başladı
Bu haber 27 Eylül 2021 - 9:42 'de eklendi ve 37 kez görüntülendi.

Yeni eğitim ve öğretim yılı ilçemizde sorunsuz başladı. Kaymakam Ramazan Polat ve Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu kırsal mahallelerdeki okulları ziyaret ederek öğrencilerle ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Kaymakam Ramazan Polat, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu ve Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, Gürüz, Örenkuyu, Dallıkaya ilkokullarını ziyaret etti.

Okullarda incelemelerde bulunan Kaymakam Polat ve beraberindekiler, okulların mevcut durumu ve ihtiyaçları konusunda bilgi aldı.

Kaymakam Polat, yeni eğitim öğretim yılına sorunsuz bir şekilde başladıklarını, ufak tefek aksaklıkların da giderilerek öğrencilerin sorunsuz olarak eğitim ve öğretimlerini sürdürdüklerini, yıl boyunca aynı hassasiyeti göstererek eğitimi yakından takip edeceklerini belirtti.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu da belediyenin imkanları dahilinde eğitime bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerini sürdüreceklerini, ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı ve gençlerimizi en güzel yerlerde görmek istediklerini belirtti.

Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan da gerek fiziki yapılara gerekse de öğrencilere kaynak ve kurslara verdikleri destekten dolayı Kaymakam Polat ve Belediye Başkanı Karamehmetoğlu’na plaket takdim etti.

Öğrencilerle de sohbet eden Kaymakam Polat ve Belediye Başkanı Karamehmetoğlu onların istek ve taleplerini dinledi, derslerinde başarılar diledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa