SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Yeni ve eski AK Parti Milletvekilleri acısını paylaştılar

Yeni ve eski AK Parti Milletvekilleri acısını paylaştılar
Bu haber 06 Ağustos 2018 - 0:01 'de eklendi ve 201 kez görüntülendi.

İlçemiz Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’nu, ağabeyi Hacı Mahmut Sarı vefatı nedeniyle Yeni ve Eski Diyarbakır AK Parti Milletvekilleri ile Büyükşehir Belediye Başkanı yalnız bırakmayarak, acısını paylaştı.

Rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybeden Başkan Karamehmetoğlu’nun ağabeyi Hacı Mahmut Sarı, Başarı Mahallesi’nde toprağa verildi. Burada yapılan taziyeye ilçe merkezi ve çevre il ile ilçelerden çok sayıda vatandaş giderek, Başkan Şehmus Karamehmetoğlu ve diğer yakınlarına başsağlığı diledi.

Acılı gününden Başkanı, AK Parti Diyarbakır Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı M. Mehdi Eker, AK Parti eski Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla yalnız bırakmadılar.

Çok sayıda siyasi parti temsilcilerinin de taziye nedeniyle mahalleye giderek, ailenin acısını paylaştı.

Başkan Şehmus Karamehmetoğlu ve akrabaları taziyeye gidenleri karşılarken, Başkan Karamehmetoğlu, böylesi acılı bir günde kendilerini yalnız bırakmayan başta Milletvekillerine, Büyükşehir Belediye Başkanı ile herkese teşekkür etti. Çermik Gazetesi olarak Karamehmetoğlu ve ailesine başsağlığı diliyor ve acılarını paylaşıyoruz.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA