SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Yerel Medya Derneği’nden Mızraklı’ya teşekkür

Yerel Medya Derneği’nden Mızraklı’ya teşekkür
Bu haber 15 Temmuz 2019 - 0:05 'de eklendi ve 115 kez görüntülendi.

Gazetemiz Kurucusu Bülent Boztepe’nin de yer aldığı Diyarbakır Yerel Medya Derneği (DİYMED) Yönetim Kurulu, derneğin eğitim ve kültür merkezinin çevre düzenlemesi ve ağaçlandırma çalışmalarının gerçekleştirilmesini sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Adnan Selçuk Mızraklı’ya, teşekkür etti.

DİYMED’inKayapınar ilçesi Mezopotamya mahallesindeki Açelya parkında bulunan eğitim ve kültür merkezinin yarım kalan çevre düzenlemesi ve saha ağaçlandırması için, Büyükşehir Belediye Başkanı Mızraklı’nın talimatıyla 15 gün önce yoğun bir çalışma başlatıldı. Park ve Bahçeler Daire Başkanlığına bağlı ekiplerin titiz çalışmaları sonucunda, dernek binasının çevre düzenlemesi yapılarak, sahaya ıhlamur, süs eriği ve servi çam ağaçları dikildi. Ayrıca, kayrak taşından yürüyüş yolunu da yapan ekipler, yolun iki tarafına konulan ahşap dikmeleri gül fidanlarıyla süsledi.

Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Diyarbakır Yerel Medya Derneği Başkanı Taner Özbay, dernek binası çevresindeki alana Eylül ayı sonlarında çim ekileceğini söyledi. Özbay, “Yönetim olarak bir süre önce Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Dr. Selçuk Mızraklı’yı ziyaret ederek, bu konudaki talebimizi ilettik. Sağ olsun Sayın Mızraklı çok yakından ilgilenip hemen talimat verdi. Ekipler de gereğini yaptı. Sayın Mızraklı’ya ve Park-Bahçeler Müdürlüğü yetkililerine yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA