SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Yetersiz personel kargoları yığdı

Yetersiz personel kargoları yığdı
Bu haber 15 Mart 2020 - 23:42 'de eklendi ve 113 kez görüntülendi.

Yurtiçi ve yurt dışından ilçemizdeki alıcılarına ulaştırılması amacıyla PTT tarafından gönderilen kargolar, yetersiz personel tarafından alıcılarına ulaştırılmada sıkıntı yaratıyor.

PTT Müdürü Cuma Işık, personel eksikliğini büyük oranda hissettiklerini, bu durumu üst makamlara defalarca yazılı ve sözlü olarak ilettiğini, ancak olumlu bir yanıt alamadıklarını belirterek, “Maalesef personel atanmadı” dedi.

50 bini aşkın nüfusa 1 dağıtıcı ile hizmet vermeye çalıştıklarını, çevre ilçelerden geçici olarak görevlendirilen personelin ilçeyi tanımadığı için gerekli randımanı alamadıklarını bildiren PTT Müdürü Işık, bu nedenle de göndericilerin biriktiğini söyledi.

Vatandaşlardan anlayış beklediklerini, ellerinde olmayan nedenlerden dolayı en iyi hizmeti veremediklerini anlatan PTT Müdürü Cuma Işık, “Sorunu çözmek için yöneticilerden de destek bekliyoruz. El birliği ilçe ilçeye personel atanması için siyasilerden de bize yardımcı olmasını istiyoruz. Vatandaşların mağdur olmamalı için çaba harcamalıyız” diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa