SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Yılın belediye başkanı ödülünü aldı

Yılın belediye başkanı ödülünü aldı
Bu haber 08 Ekim 2018 - 0:17 'de eklendi ve 233 kez görüntülendi.

Kamu-Der tarafından “Yılın Belediye Başkanı” seçilen İlçemiz Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Ankara’da düzenlenen törende ödülünü aldı. Ödül töreninde Ankara’daki hemşerilerimiz Başkan Karamehmetoğlu’nu yalnız bırakmadı.

Bir otelde yapılan KAMU-DER, 12. geleneksel ödül törenine, siyasiler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve iş dünyasından isimlerin de aralarında olduğu çok sayıda davetli katıldı. Törende konuşan KAMU-DER Genel Başkanı Cevdet Baştuğ, sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çekti.

Yılın Belediye Başkanı seçilen Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’na ödülünü Yozgat’ın Akdağmadeni Belediye Başkanı İrfan Coşkun verdi.Başkan ödülünü aldığında yaptığı konuşmada, kendisine ödülü layık görenlere teşekkür etti. Başkan Karamehmetoğlu şunları söyledi;

“Kıymetli Kamu-Der Başkanı ve yönetim kurulu ile tüm misafirleri sevgi ve saygı ile selamlıyorum. Kamu-Der araştırmasında bizi yılın belediye başkanı olmaya layık gördükleri için de şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum.

Tabi bizim hizmet anlayışımız halka hizmet, hakka hizmettir. Bu tür ödüller, bizleri daha çok motive edecektir. Biz eğer bu millete hizmet edersek, Allah bize o koltukları nasip eylesin. Lafta değil, sözde değil, özde söylüyoruz. Türkiye’de ve Avrupa’da 272 bin Çermikli hemşerimiz var. Göç vermişiz, göç almamışız. Çermik hizmetin en iyisine layıktır. Bütün hemşerilerim Çermik’in içinde ve dışarıda oturan hepsi başımızın tacıdır. Onlara en iyi hizmeti vereceğimizden emin olsunlar. Bizi bu ödüle layık gördüğünüz için tekrar teşekkür ediyorum.”

Bu arada ödül töreninde Ankara’daki Çermikliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İzzet Kocakaplan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile hemşerilerimizde yalnız bırakmayarak, Başkan Şehmus Karamehmetoğlu’nun sevincine ortak oldu. Başkan Karamehmetoğlu’da hemşerilerimize teşekkür etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa