Kızılcık Şerbeti Nilay karakteri Feyza Civelek kimdir, nereli, kaç yaşlında? Kızılcık Şerbeti Nilay karakteri Feyza Civelek kimdir, nereli, kaç yaşlında?

Türk pop müziğinin en güzel aşk şarkılarını yazan kadını Deniz Seki, Çeşme'de Aydem Enerji yönetim zirvesinde sahne aldı.  Seki, performansı ve güzelliğiyle herkesi bir kez daha kendine hayran bıraktı.

54F72C58 19Fc 4Cb9 8664 Cdef1870E1C1Bugüne kadar yayınladığı albümler ve şarkılarla kendine yıkılmaz bir kariyer inşaa eden Seki, eşsiz güçlü sahne üstü performansıyla geceye katılan herkesi adeta büyüledi. 

Özellikle  'Yarın Olmaz Şimdi' şirket mottosunu temsil eden klasikleşmiş Çilli Bom  şarkısını sürpriz yaparak söyleyen Seki'ye tüm şirket çalışanları dev bir koro halinde ayağa kalkıp, dans ederek ve söyleyerek eşlik etti.

Bu sürpriz karşısında şarkı bitiminde alkışlar ve ıslıklarla sevenlerinin sevgi tezahüratına çok sevindiğini söyleyen Seki, 2 saat boyunca eski, yeni hitlerini, sevdiği coverları seslendirerek unutulmaz, eğlencesi bol bir  geceye imzasını attı. Sesi, şarkıları, performansının yanı sıra Seki,  derin bacak yırtmaçlı ve altın pullarla kaplı elbisesiyle de göz kamaştırdı.

Editör: Aziz Fidancı