Filiz Akın, iki kez kanser tedavisi gördükten sonra geçtiğimiz aylarda da sağlık problemleri yaşamıştı. Oyuncu, “O kadar ilaç ve tedaviye rağmen iyi değilim” diyerek hayranlarını endişelendirmişti. Ardından MR çektiren Akın, “Sonuçlara göre endişelenecek durum yokmuş” diyerek rahat bir nefes almıştı.

Akın, son zamanlarda iş yoğunluğu nedeniyle ayrı kaldığı Türker İnanoğlu ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu İlker İnanoğlu’na kavuştu.

Daha önce gördüğü kemoterapi tedavisi nedeniyle çene kemiğinin birbirine kaynadığını ve bu nedenle zor bir diş tedavisine başlayacağını söyleyen Filiz Akın, oğlunun kendisine moral verdiğini söyledi.

Sosyal medyayı aktif kullanan Akın, oğluyla geçirdiği vakit için şu notu düştü: ‘İstanbul’da "Arka Sokaklar Dizisi"nde oynadığı için uzunca bir ara ( aylardır) görüşememiştik. Hepimiz gibi canım sıkkın ama beni güldürünceye kadar uğraşması, yarın ( kemoterapiden çene kemiğim bibirine kaynadığından dolayı )zorca bir diş tedavim var onun için de moral oldu …’

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Akın, paylaştığı videoda oğlunun annesine sarılarak ‘Canım annem, bir tanecik annem’ dediği anları da takipçileriyle paylaştı. Anne-oğulun mutlu anları sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

Nihal Candan evli mi, eşi kim? Mehmet Faruk Çiçek kimdir, kaç yaşında, nereli? Nihal Candan evli mi, eşi kim? Mehmet Faruk Çiçek kimdir, kaç yaşında, nereli?

Takipçilerinden destek mesajları

Filiz Akın’ın paylaşımına takipçilerinden binlerce beğeni ve yorum geldi. Takipçileri, usta oyuncuya geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Bazı takipçiler ise anne-oğulun samimiyetine hayran kaldıklarını belirtti.

İşte takipçilerden gelen bazı yorumlar:

  • “Allah sizi başımızdan eksik etmesin canım annem”
  • “Ne güzel görünüyorsunuz maşallah”
  • “Sizi çok seviyoruz Filiz Hanım. Allah acil şifalar versin”
  • “Anne-oğul çok tatlısınız”
  • “İyi ki varsınız Filiz ablamız. Sizin gibi değerli insanları kaybetmek istemiyoruz”
  • “O kadar güzel bir anneye sahipsin ki İlker Bey. Allah sizi hep mutlu etsin”