Turhan Koyuncu başkanlığında yapılan yemekli toplantıda, gazetecilerin sorunları tartışıldı. Toplantıda, Siirt’teki gazetecilerin karşılaştığı sorunlar detaylı bir şekilde ele alındı.

Gcc Siirt

Depremzede konteynerleri alevlere teslim: Anne ve çocuk yaralandı Depremzede konteynerleri alevlere teslim: Anne ve çocuk yaralandı

Gazetecilik alanında yaşanan zorluklar katılımcılar tarafından detaylıca tartışıldı. Siirt’teki gazetecilerin karşılaştığı zorluklara dikkat çeken gazeteciler, mesleklerinin önemine vurgu yaparak bir araya gelmenin önemini belirtti. Aynı zamanda, çözüm önerileri ve dayanışma konularında fikir alışverişinde bulunularak, yerel basının güçlenmesi için atılacak adımlar üzerinde görüş birliği sağlandı. Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Siirt İl Temsilcisi Turhan Koyuncu, Gazeteci meslektaşları ile yakından ilgilenerek, bir çatı altında buluşmanın, günün stresinden uzaklaşarak sohbet etmenin zevkine varmanın önemine dikkat çekti. Koyuncu, üyelerin ile sosyalleşmek ve sorunları, talepleri dinlemek için daha sık bir araya gelmeyi hedeflediklerini söyledi.

Editör: Nazmi Kahraman