Konser için New York’a giden sanatçı Haluk Levent, unuttuğu telefonunu bir sonraki uçak ile New York’a getirene ücretsiz New Yok konseri ve menemen yapma sözü verdi. 

Sanatçı Haluk Levent, bugün sabah saatlerinde konser vermek için New York’a giderken, yaşadığı bir olayı sosyal medya hesabından paylaştı. Levent paylaşımında, bu akşam New York konseri olduğunu, havalimanında check-in işlemimi yaptıktan sonra yanımda telefonumun olmadığını fark ettiğini belirterek, devam ile şöyle yazdı:

21564056 55860 Haluk Levent Unlu Sanatci“Arabamda kalmış. Ve şoförüm de fark etmemiş olacak ki o da evine gitmiş. Konseri iptal etmemek için telefonsuz uçmak zorunda kaldım. Bu twiti yan koltuğumda oturan sevgili Bülent Çeçen sayesinde yazıyorum. Kısaca bugün hiç kimse  bana ulaşamayabilir. Bugün Thy 15.10 uçağı ile New York’a uçacak bir yolcu varsa ve bu twiti okuyorsa buraya yazsın ona ulaşayım telefonumu getirsin isterim. Hatta bu akşam konserimin misafiri olsun. Hatta ona menemen yapayım.”

Haluklevent 1280X720 S Zm Z CoverLevent’in bu paylaşımın sosyal medyada binlerce beğeni alırken, telefonunun bir sonraki uçak ile bir yolcu tarafından götürülüp götürülmeyeceği merak konusu oldu. 

Paylaşımın altına bazı sosyal medya kullanıcıları ise, herkesin yurt dışından telefon getirdiğini ancak Haluk Levent’in yurt dışına telefonunu istediği ve bunun için Haluk Levent olmanın kolay olmadığı şeklinde yorumlar yapması dikkat çekti.

65 yıllık terzi teknolojiye direniyor 65 yıllık terzi teknolojiye direniyor

Editör: Ferit Aslan