Arka Sokaklar'ın 19. sezon çekimleriyle ilgili heyecan verici bir gelişme yaşandı. Uzun soluklu Türk televizyon tarihinde adeta efsaneleşen dizi, 17 sezon boyunca Mesut Komiser karakterine hayat veren Şevket Çoruh'un yeniden kadroya katılacağı söylentileriyle gündeme oturdu. Şimdi ise bu sürpriz gerçek oldu!

Kızıl Goncalar ne zaman ekrana veda edecek? Final bölümünün tarihi açıklandı Kızıl Goncalar ne zaman ekrana veda edecek? Final bölümünün tarihi açıklandı

Diziye dair yapılan açıklamalarla birlikte Mesut Komiser'in geri dönüşü resmen duyuruldu. 18 yıllık serüveninde izleyicileri ekranlara kilitleyen Arka Sokaklar, Mesut'un dönüşüyle birlikte yeni bir heyecanın kapılarını aralıyor. Ancak, merak edilen soru hala havada: Mesut Komiser ne zaman dönecek?

MESUT KOMİSER NE ZAMAN DÖNECEK?

Yeşilçam’ın duayen ismi Türker İnanoğlu’nun imzasını taşıyan, yapımcılığını D Media’nın üstlendiği Arka Sokaklar; Şevket Çoruh ve Oya Okar’ın yeniden kadroya katılması ile günlerce konuşuldu. İzleyicilerin büyük bir heyecanla karşıladığı bu gelişme sonrası gözler dizinin yeni bölümüne çevrildi. Yayınlanan duygu yüklü tanıtıma Mesut’un ekip arkadaşlarının özlemiyle yanıp tutuştuğu anlar ve ekip arkadaşlarının söylediği sözler damga vurdu. Mesut Komiser’i canlandıran Şevket Çoruh’un diziye nasıl bir hikaye ile geri döneceği; ekip ile yeniden karşılaştığında nelerin yaşanacağı dizinin 3 Mayıs Cuma akşamı yayınlanacak yeni bölümünde ekrana gelecek.

Editör: Ayşegül Yaşar