Gönül Dağı 104. bölüm 2. fragmanı izleyiciyi şaşırttı. TRT 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı’nın yeni sezonu 9 Eylül Cumartesi akşamı başlıyor. Dizinin 104. bölüm 2. fragmanında, Taner ve Selma’nın evlilik hazırlıkları sürerken, Taner’in eski sevgilisi Meryem’in ortaya çıkmasıyla işler karışıyor. Gönül Dağı’nın yeni sezonunda neler olacak?

Gönül Dağı, bozkırda bir Anadolu masalını anlatan, Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenerek senaryolaştırılan bir dizi. Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrollerini paylaştığı dizide, Taner ve Dilek arasındaki büyük aşkın hikayesi devam ediyor.

Ali’nin kaderi ne olacak?

 Dizinin 104. bölüm 3. fragmanında, Ali’nin düştüğü sahne izleyenleri endişelendirdi. Ali, kuzenleriyle birlikte yaptığı icatla uçmaya çalışırken, kontrolü kaybedip yere çakılıyor. Ali’nin hayatı tehlikede mi? Ali’yi kurtarmak için neler yapılacak?

Taner ve Selma’nın evlilik heyecanı 

Gönül Dağı’nda Taner ve Selma’nın evlilik hazırlıkları devam ediyor. Taner, Selma’ya olan aşkını kanıtlamak için çabalarken, Selma da ona güveniyor. Ancak Taner’in eski sevgilisi Meryem’in (Eser Eyüboğlu) geri dönüşü herkesi şaşırtacak. Meryem, Taner’i geri kazanmak için her yolu deneyecek. Taner ve Selma’nın evlilikleri gerçekleşecek mi? Yoksa Meryem’in planları işe yarayacak mı?

Gönül Dağı dizisi konusu nedir?

 Gönül Dağı, bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesidir. Çocukluk aşkı Dilek’le bir gün buluşma hayali kuran Taner’in kuzenleriyle yaptığı müthiş icat… Düğüncüleri, ağıtçıları, gelenekleri, tüm samimiyetiyle Anadolu insanı… Bozkır topraklarının süsü özgürlük timsali Yılki Atları…

Nerde bir aşığın, bir yetimin kalbi kırılsa Gönül Dağından bir parça taş kopar derler ama büyük ama küçük… Sevdiklerine kavuşamayan aşıklara, savurduğu taşlarla kol kanat geren Gönül Dağı… İzlerken yaşayacak, hissedecek, duygulanacak ve gönülden bağlanacaksınız…

Gönül Dağı dizisi oyuncuları kimler? 

Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Berk Atan (Taner) Gülsim Ali İlhan (Dilek) Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Münir Başkan) Semih Ertürk (Veysel) Ecem Özkaya (Zahide) Hazal Çağlar (Asuman) Cihat Süvarioğlu (Ramazan) Ferdi Sancar (Sefer) Nazlı Pınar Kaya (Cemile) Feyza Işık (Döndü) Samet Arda Mercan (Erkan) Ulviye Karaca (Gülsüm) Gülhan Tekin (Günşıl) Eser Eyüboğlu (Meryem) Şebnem Dilligil (Halime) Erdal Cindoruk (Ağıtçı Hüseyin) Ali Toptaş (İsmet) Nihan Durukan Yapıcı (Kamuran) Çiğdem Aygün (Keriman) Ali Düşenkalkar (Düğüncü Muammer) Nuri Gökaşan (Dişçi Musa) Beril Karademir (Sedef) Sercan İnceer (Seyfettin)

Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı, Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekiliyor. Dizinin çekimleri, bozkırın ortasında yer alan şirin bir kasabada gerçekleştiriliyor. Dizinin seti, izleyenlerin memleket özlemini giderecek görsel bir şölen sunuyor.