Efsane dizi Kurtlar Vadisi’nin ekibi, yeni bir projeyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Hudutsuz Sevda adlı dizinin çekimleri Artvin’de başladı. Dizinin başrollerinde Deniz Can Aktaş, Miray Daner ve Biran Damla Yılmaz gibi sevilen oyuncular yer alıyor. Dizinin yayın günü ise merak ediliyordu. Kurtlar Vadisi tüm sezon perşembe günü yayınlanmıştı. Ekip yeni dizide de bu istikrarını sürdürdü. Hudutsuz Sevda, Fox TV’de perşembe akşamları izleyiciyle buluşacak.

HUDUTSUZ SEVDA YAYIN GÜNÜ NE ZAMAN?

FOX’un merakla beklenen ‘Hudutsuz Sevda’ dizisinin, Bahadır Özdener’in diğer fenomen dizileri “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”ın yayın günü olan salı mı yoksa “Kurtlar Vadisi”nin günü olan Perşembe mi izleyici karşısına geçeceği merak konusuydu.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın derlediği içeriğe göre, ‘Hudutsuz Sevda’ Perşembe günü izleyici karşısına çıkabilir.

Deniz Can Aktaş ve Miray Daner’in yanı sıra; Biran Damla Yılmaz, Asuman Dabak, Esra Dermancıoğlu, Burak Sevinç ve Burak Sergen gibi başarılı oyuncularında kadrosunda yer aldığı dizide,sarsıcı bir intikam öyküsü ele alınacak.

HUDUTSUZ SEVDA'NIN İLK BÖLÜM FRAGMANI HEYECANLANDIRDI

Hudutsuz Sevda dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda, Halil İbrahim’in babasının öldürülmesi ve intikam yemini etmesi görülüyor. Ayrıca Halil İbrahim’in Zeynep ve Elif ile tanışması ve aralarında bir aşk üçgeni oluşması da fragmanda yer alıyor. Fragman, izleyiciler tarafından beğeniyle karşılandı ve yorumlarda dizinin başlamasını sabırsızlıkla bekledikleri belirtildi.

HUDUTSUZ SEVDA KONUSU VE OYUNCULARI

Hudutsuz Sevda dizisi, baba acısıyla sarsılan Halil İbrahim’in güçlü intikam öyküsünü anlatıyor. Halil İbrahim, babasının katillerini bulmak için Artvin’e gider ve orada Zeynep ve Elif ile tanışır. Zeynep ve Elif ise birbirine zıt karakterli iki kız kardeştir. Zeynep, hayat dolu ve neşeli bir kızdır. Elif ise içine kapanık ve sorunlu bir kızdır. Halil İbrahim’in hayatına girmesiyle birlikte Zeynep ve Elif arasında bir rekabet başlar.

Hudutsuz Sevda dizisinin oyuncu kadrosunda Deniz Can Aktaş (Halil İbrahim), Miray Daner (Zeynep), Biran Damla Yılmaz (Elif), Burak Sergen (Mehmet), Asuman Dabak (Nurten), Esra Dermancıoğlu (Safiye), Burak Sevinç (Kadir) ve Özgür Emre Yıldırım (Ali) gibi isimler yer alıyor.

Kurtlar Vadisi’nin ekibi tarafından hazırlanan yeni dizi Hudutsuz Sevda, perşembe akşamları Fox TV’de ekrana gelecek. Dizinin ilk bölüm fragmanı da yayınlandı ve izleyicileri heyecanlandırdı. Dizinin konusu ve oyuncuları da merak uyandırıyor. Hudutsuz Sevda’nın ilk bölümünü kaçırmayın!