Efe Önbilgin kimdir? Deniz Akkaya’nın kızı neden babasına verildi? Efe Önbilgin kimdir? Deniz Akkaya’nın kızı neden babasına verildi?

Yalan dizisi bu akşam ilk bölümü ile ekrana geliyor. Yalan dizisinde başrol oyuncusu Kerim karakterini canlandıran Atakan Hoşgören performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Peki, Atakan Hoşgören kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte merak edilenler...

ATAKAN HOŞGÖREN KİMDİR?

Atakan Hoşgören, 5 Ağustos 1999 yılında İstanbul’da doğdu. Doğuş Üniversite İngilizce İşletme Bölümünde eğitim gören Hoşgören, oyunculuk hayatına çocuk yaşta başladı. Atakan Hoşgören aynı zamanda 5 yıl kadar Beşiktaş altyapısında basketbol oynamıştır.

YALAN DİZİSİNİN KERİM'İ KİMDİR?

Kerim tuttuğunu koparan, inatçı, parlak zekalı ve erdemli bir delikanlıdır. Yıllardır Aksoy’lar ile iş birliği içinde çalışan Kaleli Kumaş Şirketi’nin sahiplerinin oğludur. Geleneksel değerlere bağlı bir ailede büyümüş ama modern eğitimler alarak kendisini bambaşka bir yere taşımıştır. Girişimciliği ile yaşıtlarından ayrılan Kerim’in parlak bir gelecek vaat ettiği bellidir. Ancak Kerim’in de sırları vardır. Aksoyların içine sızmaya çalışırken çocukluk aşkı olan Duru Aksoy’a kayıtsız kalamaması Kerim’in de dengelerini alt üst edecektir..

Editör: Ayşegül Yaşar