Amedspor Kulüp Başkanı Aziz Elaldı, İskenderunspor Başkanı Hakan Bolat,  yönetimi ve  taraftarları için teşekkür mesajı paylaştı.

Amedspor'un bugün kazandığı maçtan sonra, kendilerine 3 gündür İskenderun'da çok iyi ağırlayan İskenderunspor Başkanı ve yönetimine Amedspor Başkanından teşekkür paylaşımı geldi. 

G Ffy X D O X M A Ay0ZuAmedspor Kulüp başkanı Aziz Elaldı'nın, "Teşekkürler İskenderun, Teşekkürler Hakan Bolat" başlığı ile yaptığı sosyal medya paylaşamında şunlar yer aldı:

Amedspor, 77 gün sonra yeniden lider oldu Amedspor, 77 gün sonra yeniden lider oldu

"İKİ KENTİN KARDEŞLİĞİNİ DÜNYAYA GÖSTERDİK"

"İskenderunspor Kulüp Başkanı Hakan Bolat'a, İskenderunspor Yönetim Kurulu'na ve değerli İskenderunspor taraftarlarına misafirperverliklerinden dolayı en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizin misafirperverliğiniz ve desteğiniz sayesinde, sporun birleştirici gücünü ve iki deprem kentinin kardeşliğini tüm dünyaya gösterebilme fırsatı bulduk. İskenderunspor'la, İskenderun halkıyla acılarımız bir, dostluğumuz baki. Depremin çocuklarını, medeniyetler şehri Amed'te tekrar misafir edebilmeyi umut ediyor ve bir kez daha İskenderunspor camiasına teşekkürlerimizi iletiyoruz."
 

Editör: Ferit Aslan