Amedspor’dan büyük başarı, Play Off’a kaldı Amedspor’dan büyük başarı, Play Off’a kaldı

Amedspor maçı için Diyarbakır’a gelen Uşakspor kafilesinin İstanbul’da uçağı kaçırdıkları için 18 saat süren otobüs yolculuğu yaptıkları ve otelde sadece 5 saat dinlendikten sonra maça çıktığı ortaya çıktı. 

Whatsapp Image 2024 02 13 At 11.18.10TFF 2. Lig Kırmızı Grubun son sırasında bulunan Uşakspor’un geçen Pazar günü Amedspor maçı için Diyarbakır’a gelişi, futbolcular ve teknik ekip için çok yorucu geçtiği ortaya çıktı. Uşak’tan İstanbul’a giden Uşakspor kafilesinin uçağı kaçırması ve uçak bulmaması nedeniyle otobüs ile Diyarbakır yolculuk yaptıkları öğrenildi. 

Whatsapp Image 2024 02 13 At 11.18.2618 SAAT SÜREN YORUCU YOLCULUK

İstanbul’dan otobüs ile Diyarbakır’a 18 saat süren yolculuk yapan Uşakspor kafilesi, Pazar günü sabah saat 05.00 sıralarında otele giriş yaptığı ve 5 saat dinlendikten sonra Amedspor maçı için Diyarbakır Stadyumuna geldikleri öğrenildi. 

Whatsapp Image 2024 02 13 At 11.24.32DOKTOR VE MASÖR HİZMETİ AMEDSPOR’DAN 

Zorlu ve yorucu geçen bir yolculuktan sonra Diyarbakır’a varan 5 saat dinlendikten sonra maça çıkan Uşakspor’un kafilesinde doktor ve masör bulunmadığı için Amedspor, bir masörü rakip takım için görevlendirdi. Sahada yaşanan sakatlıklara da Amedspor’un doktoru müdahale ederken, kulübün bir çok eksikliğinin yine Amedspor tarafından karşılandığı öğrenildi. 

Editör: Ferit Aslan