Nazmi Kahraman

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta 11 Şubat 2024 Pazar günü Amedspor, Diyarbakır Stadyumunda saat 14.00'te sahasında Uşakspor'u ağırlayacak.

Teknik direktör Mesut Bakkal nezaretinde kendi tesisilerinde bu maçın hazırlıklarını sürdüren Diyarbakır temsilcisi, bu maçtan mutlak 3 puanla ayrılmayı hedefliyor.

Çalışmaya dün transferi gerçekleşen Yakal Tanal'da dahil olurken, takımda cezalı ve sakat oyuncu bulunmadığı için Amedspor yarınki maça tam kadro çıkacak.

 RAKİP LİGİN DİBİNE DEMİR ATTI 

Rakip Uşakspor, ligde oynadığı 22 maçta sadece bir galibiyet ve 2 beraberlik alırken, topladığı 5 puanla ligin son sırasında yer alıyor.
Sezon başında Uşakspor'da sportif direktör olarak göreve başlayan ancak daha sonra istifa ederek görevden ayrılan Serhat Pekmezci, geçen hafta Uşakspor AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Ural Aküzüm ile anlaşarak, takımın yeni sahibi olmuştu.

KASTAMONU'DAKİ MAÇTA YAKINDAN İZLENECEK

Amedspor’un şampiyonluk mücadelesi verdiği ligin lideri Iğdır, pazar günü Amedspor-Uşakspor maçının oynandığı saate lig ikincisi Kastamonuspor’a konuk olacak.
Ligin kaderine yön verecek maçın sonucu bu iki takımın yanı sıra Amedspor’u da yakından ilgilendiriyor.
Bu nedenle Amedsporlular oynayacakları Uşakspor maçları kadar Kastamonuspor-Iğdır maçının skorunu da yakından izleyecek.

CANLI İZLENECEK

Amedspor-Uşakspor maçını Filbox canlı yayınlayacak.

Ligde lider Iğdır’ın 51 puanı, bir maçı eksik olan ikinci Kastamonuspor ile üçüncü Amedspor’un  47 puanı bulunuyor.

bugün Diyarbakır'da oynadığı Aksarayspor maçında 2 puan kaybederek morali bozulan Amedspor, ara vermeden pazar günükü İskenderunspor maçına hazırlanacak.

Diyarbakır’da Kürt meselesi masaya yatırıldı Diyarbakır’da Kürt meselesi masaya yatırıldı

Teknik direktör Mesut Bakkal nezaretinde kendi tesislerinde çalışmalarını sürdürecek olan Amedspor kafilesi, cumartesi günü karayolu ile İskenderun'a geçecek.

2 Şubat Pazar günü saat 14.00'teki maç, ev sahibi İskenderunspor'un stadyumunun yapımının sürmesi dolayısıyla Kırıkhan ilçesinde oynanacak.

Editör: Nazmi Kahraman