Ferit Aslan

Amedspor’a, önce Ronaldo’nun evet dediğini yazan spor medyası, bu kez Fenerbahçe’den 11 futbolcunun Amedspor’a teklif edildiğini yazdı. 

Amedspor’un, şampiyon olup Türkiye ve dünyada ilgi görmesi, transfer sezonunda Amedspor ile ilgili akla hayale gelmeyecek haberlerin yazılmasına neden oldu. 

5C8Db86E45D2A05010Da7F2B.jpgYıllarca Amedspor’un uğradığı saldırı ve çifte standartlarla ilgili tek satır haber yazmayan ulusal spor medyası, şimdi sırf “Tık” almak için Amedspor ile ilgili inanılması güç transfer haberlerine imza atmaktan çekinmiyor. 

Amedspor'da, Bakkal-Yanal ile tarih tekerrür eder mi? Amedspor'da, Bakkal-Yanal ile tarih tekerrür eder mi?

20062024003952 6558040 39 1Daha önce Ronaldo’nun Amedspor’a, “Evet” dediğini yazan Fotospor gazetesi, bu kez Aziz Yıldırım’ın devreye girmesi ile Fenerbahçe’nin kadrosunda düşünmediği 11 futbolcuyu Amedspor’a önerdiğini yazdı. Gazetenin haberine göre, Amedspor’a önerilen 11 futbolcunun isimleri şöyle:

“Joao Pedro, Emre Demir, Burak Kapacak, Omar Fayed, Tiago Çukur, Ertuğrul Çetin, Çağatay Kurukalıp, Jin-ho Jo, Yiğit Efe, Arda, Barış Sungur”

Fenerbahce Amedspor Karsisinda Tur Atladi 237804 5

Habere göre, Fenerbahçe tarafının devamlılık ve birbirlerine bağlılık nedeniyle özellikle Fayed ve Jin-ho ile Emre, Tiago ve Çağatay'ın aynı takımda oynamasını isterken, bu oyuncular için bedel istemiyor, oynama garantisi istiyor. 

Editör: Ferit Aslan