Tanrıkulu’ndan karar sonrası Demirtaş’a ziyaret: Moralleri son derece iyiydi Tanrıkulu’ndan karar sonrası Demirtaş’a ziyaret: Moralleri son derece iyiydi

"RAMS Müzik Festivali By Mr DossoDossi" adı altında 18 Mayıs'ta Yenikapı Etkinlik Alanı'nda gerçekleştirilecek konser için sahne kurulacak. 100 metre uzunluğunda, 15 metre yüksekliğinde ve 1500 metrekare led ekranın kullanılacağı sahnede ünlü isimler yer alacak.

Halka açık, ücretsiz konserde Sefo, Murda, Zara, Burak Bulut, Kurtuluş Kuş, Ayaz Erdoğan ve Mustafa Baran sahneye çıkacak. Yaklaşık 4 saat sürmesi hedeflenen müzik şöleninde lazer ve ışık gösterileri eşliğinde etkinlik düzenlenecek. Gecenin finalinde ise Mr. Dosso Dossi'nin DJ performansı yer alacak.

Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, Türkiye'de şimdiye kadar yapılmış en büyük açık hava eğlenceleri arasında yerini alacak konsere tüm Türkiye'yi davet etti ve yaklaşık 500 kişilik bir ekibin hazırlıkları sürdürdüğünü belirtti.

RAMS işbirliğiyle gerçekleştirilecek etkinliğin sosyal sorumluluk kapsamında ücretsiz olarak izlenebileceğini vurgulayan Eraslan, "Daha önce ülkemizin pek çok noktasında gerçekleştirdiğimiz açık hava konserlerimizi bu kez RAMS ile çok daha ileri boyuta taşıyoruz. Tüm Türkiye'yi 18 Mayıs'ta İstanbul'a davet ediyoruz. Büyük hayran kitleleri bulunan pek çok ünlü sanatçı ile halkımızın karşısında olacağız. Türkiye'nin en büyük sahnesi altında yüzbinleri buluşturacağız. Uzunca süre hafızalardan silinmeyecek bir müzik etkinliğine imza atacağız." ifadelerini kullandı.

Kaynak: aa